Brodnica
działka na sprzedaż

6031979

BRODNICA - DZIAŁKA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY - INWESTYCJA WIELORODZINNA Działka o pow.0,4798 ha - Budowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych o łącznej powierzchni zabudowy do 5237 m2, dopuszcza    się budowę do 4 kondygnacji naziemnych - cena 2 600 ...

Powierzchnia
4 798,00 m2
Cena za m2
541,89 zł
cena 2 600 000 
działka na sprzedaż - Brodnica

Gryfino (gw), Czepino
działka na sprzedaż

6031443

Sprzedam działki pod budowę domów wolnostojących , bliżniaków itp. media w drodze ; prąd, woda ,gaz  - obok  nowe wybudowane domy ,od głównej drogi około 150m .W ofercie znajduje się 6 działek wszystkie po około 3000m2 , cena ok.  140zł za m2 ,cisza i spokój - Polecam

Powierzchnia
3 001,94 m2
Cena za m2
139,58 zł
cena 419 000 
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Czepino

Stargard (gw), Lubowo
działka na sprzedaż

6029746

Na sprzedaż działki o przeznaczeniu budowlanym we wsi Lubowo, gmina Stargard. Działki położone są na płaskim terenie. Mają ładny, foremny i ustawny kształt. Teren nie ma planu zagospodarowania przestrzennego.  Dla sąsiedniej działki wydano następujące warunki ...

Powierzchnia
1 400,00 m2
Cena za m2
128,57 zł
cena 180 000 
działka na sprzedaż - Stargard (gw), Lubowo

Szczecin
lokal na wynajem

6026094

Przedstawiam państwu lokal na wynajem w Galerii Handlowej Kupiec, znajdujący się na parterze. Bardzo dobra lokalizacja - 2gi lokal od wejścia.  W pełni przeszklona witryna, szklane drzwi wejściowe. Na podłodze płytki ceramiczne. Aktualnie znajduje się tam salon fryzjerski ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
66,67 zł
cena 3 000 
lokal na wynajem - Szczecin

Golczewo
działka na sprzedaż

6002646

Miasto Golczewo położone nad dwoma jeziorami Szczuczym i Okonim i rzeką Niemicą. Do najbliższych miejscowości nadmorskich (Dziwnówek i Pobierowo) jest 30 km, odległość od Szczecina to 85 km, oraz ok. 15 km od drogi S3 w kierunki Świnoujścia oraz Berlina.   Działka ...

Powierzchnia
27 500,00 m2
Cena za m2
11,96 zł
cena 329 000 
działka na sprzedaż - Golczewo

Dobra (Szczecińska), Łęgi
działka na sprzedaż

5998935

Oferta sprzedaży działek w miejscowości Łęgi przy ulicy Na Świdwie. Działki RV oraz pastwiskowe. Brak miejscowego planu zagospodarowania.  Media: -prąd -gaz woda i ścieki własne oferta dotyczy działek 173/42 - 173/58 Zapraszam na prezentację    

Powierzchnia
58 881,00 m2
Cena za m2
40,00 zł
cena 2 355 240 
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Łęgi
Kryteria wyszukiwania

rozumiem