Police (gw), Przęsocin
działka na sprzedaż

6074650

Działka rolna  o powierzchni 3010m2 w miejscowości Przęsocin gm. Police. Działka niezagospodarowana, niezadrzewione, nieogrodzona. Uzbrojenie w pobliżu. Obecnie klasa użytków IVa.   

Powierzchnia
3 010,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 301 000 
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin

Strzegom, Grabina
działka na sprzedaż

6064481

Lokalizacja  STRZEGOM jest oddalony o 55 km od Wrocławia, posiada bardzo dobre połączenie z drogą krajową nr 5 i dalej drogą S3 (oddaloną o ok. 15 km) i autostradą A4 oraz przejściami granicznymi z Czechami (ok. 41 km km do Lubawki i Kudowy ok. 63 km) i Niemcami ...

Powierzchnia
20 145,00 m2
Cena za m2
208,49 zł
cena 4 200 000 
działka na sprzedaż - Strzegom, Grabina

Węgorzyno, Cieszyno
dom na sprzedaż

6062971

Na sprzedaż posiadłość wiejska z domem o powierzchni około 240m2 na działce 2,1ha gm. Węgorzyno. Aktualnie dom przechodzi remont w trakcie którego będzie zrobione  centralne ogrzewanie gazowe. Na działce dodatkowo jest budynek gospodarczy/stodoła/garaż z kuchnią letnią ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
21 000 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 250,00 zł
cena 1 500 000 
dom na sprzedaż - Węgorzyno, Cieszyno

Kołbaskowo, Karwowo
działka na sprzedaż

6045525

KARWOWO - UROKLIWA MAŁA WIEŚ W GMINIE KOŁBASKOWO Na sprzedaż działka rolna we wsi Karwowo o powierzchni 3023m2.  Dojazd drogą polną w której będzie nabywany udział. Media: prąd - w ulicy głównej  gaz - w ulicy głównej woda - brak kanalizacja ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 300 000 
działka na sprzedaż - Kołbaskowo, Karwowo

Szczecin, Podjuchy
działka na wynajem

6033721

OFERTA WYNAJMU DZIAŁKI PRZEMYSŁOWEJ - POŁOŻONEJ W PODJUCHACH - 3 KM OD WĘZŁA RADZISZEWO NA DRODZE A 6 I 4 KM OD DROGI EKSPRESOWEJ S 6  Oferujemy do wynajmu bardzo atrakcyjną działkę na terenie byłej fabryki "Wiskord". Powierzchni 13 000  m2 Teren typowo przemysłowo ...

Powierzchnia
13 000,00 m2
Cena za m2
3,00 zł
cena 39 000 
działka na wynajem - Szczecin, Podjuchy

Brodnica
działka na sprzedaż

6031979

BRODNICA - DZIAŁKA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY - INWESTYCJA WIELORODZINNA Działka o pow.0,4798 ha - Budowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych o łącznej powierzchni zabudowy do 5237 m2, dopuszcza    się budowę do 4 kondygnacji naziemnych - cena 2 600 ...

Powierzchnia
4 798,00 m2
Cena za m2
541,89 zł
cena 2 600 000 
działka na sprzedaż - Brodnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem