Hiszpania, Javea.
mieszkanie na sprzedaż

6108270

Apartamenty w wielu miejscach na wybrzeżu Hiszpanii w pobliżu plaż lub bezpośrednim sąsiedztwie. Przewidywana data zakończenia tej inwestycji: marzec 2023. . Podana w ofercie jest przykładowa oferta, w zdjęciach mogą być otoczenie, widoki, schematy oraz wizualizacje ...

Powierzchnia
67,40 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 691,39 zł
cena 788 000 
mieszkanie na sprzedaż - Hiszpania, Javea.

Hiszpania, Alicante.
mieszkanie na sprzedaż

6108040

Apartamenty w wielu miejscach na wybrzeżu Hiszpanii w pobliżu plaż lub bezpośrednim sąsiedztwie. Nowe budowane inwestycje z realizacją w 2020r i nowsze. Podana w ofercie jest przykładowa oferta, w zdjęciach mogą być otoczenie, widoki, schematy oraz wizualizacje aranżacji ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 377,78 zł
cena 422 000 
mieszkanie na sprzedaż - Hiszpania, Alicante.

Szczecin, Śródmieście
lokal na wynajem

6100565

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali użytkowych w budynku biurowym wolnostojącym. Budynek jest IV piętrowy z windą. Na parterze znajdziemy recepcję dostępną dla najemców i ich klientów 24/h.  Obiekt jest strzeżony również całodobowo. Każde ...

Powierzchnia
46,35 m2
Piętro
parter
Cena za m2
35,00 zł
cena 1 622 
lokal na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Kołbaskowo, Siadło Dolne
działka na sprzedaż

6095869

UNIKATOWA OFERTA --- DZIAŁKI Z WŁASNĄ LINIĄ BRZEGOWĄ --- TERENY WIDOKOWE NA MIĘDZYODRZE  Mamy przyjemność przedstawić działki niebywale ciekawie położone w Siadle Dolnym przy nabrzeżu Odry.  Działka ma pow. 2540 m2.  Jest możliwość zakupu całego terenu czyli ...

Powierzchnia
2 554,00 m2
Cena za m2
783,09 zł
cena 2 000 000 
działka na sprzedaż - Kołbaskowo, Siadło Dolne

Dobra (Szczecińska), Mierzyn
działka na sprzedaż

6093536

OSTATNIA TAKA DZIAŁKA INWESTYCYJNA  POGRANICZE MIERZYNA I SZCZECINA, OKOLICE C.H. STERA, PO SĄSIEDZKU ZAPLANOWANEJ NOWEJ PĘTLI TRAMWAJU LINII NR 8  Teren ma powierzchni 2092 m2. Leży bezpośrednio przy DK 10, drodze o potężnym natężeniu ruchu. Dostęp do ...

Powierzchnia
2 092,00 m2
Cena za m2
1 434,03 zł
cena 3 000 000 
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn

Węgorzyno, Cieszyno
dom na wynajem

6093515

Na sprzedaż lub wynajem (koszt najmu 10000zł/m +koszty ogrzewania i licznikowe, kaucja 20000zł, możliwość zakwaterowania do 15 osób) posiadłość wiejska z domem o powierzchni około 240m2 na działce 2,1ha gm. Węgorzewo. Obecnie dom jest remontowany, wykonywana jest między ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
21 000 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
41,67 zł
cena 10 000 
dom na wynajem - Węgorzyno, Cieszyno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem