Szczecin, Centrum
lokal na sprzedaż

6228508

Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina o powierzchni 219m2 na 1 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym w Szczecinie. W ofercie są również inne lokale od 148m2 do 2169m2 w cenie od 10800zl/m2 ...

Powierzchnia
219,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
12 260,07 zł
cena 2 684 955 
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum
bez prowizji
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na sprzedaż

6227751

Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina po powierzchni 623,56m2 na 2 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym w Szczecinie. W ofercie są również inne lokale od 148m2 do 2169m2 w cenie od ...

Powierzchnia
623,56 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 800,00 zł
cena 6 734 448 
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Miękinia, Żurawiniec
działka na sprzedaż

6211054

Działka 998m2 wydzielane z większej działki, na którą były wydane warunki zabudowy w Żurawińcu gm. Miękinia, powiat średzki, dolnośląskie. Dla działki jeszcze nie podzielonej wydane są warunki zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne  a w nowym studium uwarunkowań ...

Powierzchnia
998,00 m2
Cena za m2
249,50 zł
cena 249 000 
działka na sprzedaż - Miękinia, Żurawiniec

Dobra (Szczecińska), Lubieszyn
hala na wynajem

6210908

Zapraszam do zapoznania się z ofertą hali położonej na obrzeżach Szczecina. Hala o wysokości 3,6m, powierzchnia 650 m2, posiada dwa wejścia o szerokości około 1,6m; dogodny dojazd. Teren ogrodzony. Hala jest murowana. Zaplecze biurowe około 40 m2 dodatkowo socjalne ...

Powierzchnia
650,00 m2
Cena za m2
0,00 zł
cena 14 300 
hala na wynajem - Dobra (Szczecińska), Lubieszyn

Kołbaskowo, Siadło Dolne
działka na sprzedaż

6197782

CIEKAWA DZIAŁKA POD LOKATĘ KAPITAŁU. Na sprzedaż działka w gminie Kołbaskowo miejscowość Siadło Dolne.  Działka posiada dojazd z drogi asfaltowej Klasa ziemi IVa.  Brak planu miejscowego. Należy wystąpić o warunki zabudowy.  Obecnie jest tylko studium. W ...

Powierzchnia
48 000,00 m2
Cena za m2
135,00 zł
cena 6 480 000 
działka na sprzedaż - Kołbaskowo, Siadło Dolne

Szczecin, Centrum
lokal na sprzedaż

6191275

Lokal handlowy murowany na tobruku o powierzchni 33m2 . Przeznaczenie pod dowolny cel - obiekt dozorowany  ,monitorowany - stan dobry. Czynsz ok. 1200 miesięcznie - możliwość wynajmu

Powierzchnia
33,00 m2
Cena za m2
878,79 zł
cena 29 000 
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem