Police (gw), Uniemyśl
działka na sprzedaż

6242384

Ostatnia działka budowlana o powierzchniach 1002m2 objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Uniemyśl gmina Police. Działki są przy jednej wspólnej drodze wewnętrznej z dostępem do publicznej drogi asfaltowej. Udział w działce drogowej ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
250,50 zł
cena 250 500 
działka na sprzedaż - Police (gw), Uniemyśl

Dobra (Szczecińska), Dobra
działka na sprzedaż

6241753

Przedmiotem oferty jest działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową lub usługową, położona przy głównej drodze w Dobrej Szczecińskiej w pow. Polickim w woj. Zachodniopomorskim. Dobra lokalizacja pod funkcję handlową, medyczną lub inną nieuciążliwą usługową, ...

Powierzchnia
4 117,00 m2
Cena za m2
315,76 zł
cena 1 300 000 
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dobra

Szczecin, Pomorzany
hala na wynajem

6241652

POWIERZCHNIA HANDLOWA W GALERII PRZY DUŻYM NATĘŻENIU RUCHU. Hala o powierzchni ok.200 m2.  Miejsce charakteryzuje m.in. się dobrą widocznością, dużym parkingiem, możliwością umiejscowienia reklam i dobrą strefą dostaw. Ogrzewanie poprzez nadmuch, klimatyzacja, ...

Powierzchnia
200,00 m2
Cena za m2
0,00 zł
cena 10 000 
hala na wynajem - Szczecin, Pomorzany

Szczecin, Niemierzyn
lokal na wynajem

6235258

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu unikatowej nieruchomości - reprezentacyjnego budynku znanego pod nazwą „Willa Nellego”. Pierwotnie budynek został wybudowany pod koniec XIX wieku w stylu eklektycznym, a w 2020 roku został gruntownie zrewitalizowany, ...

Powierzchnia
400,00 m2
Cena za m2
75,00 zł
cena 30 000 
lokal na wynajem - Szczecin, Niemierzyn

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

6229110

Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina o powierzchni 630m2 na 5 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym w Szczecinie. W ofercie są również inne lokale od 148m2 do 2169m2 w cenie wynajmu ...

Powierzchnia
630,00 m2
Piętro
5
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
65,00 zł
cena 40 950 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

6229101

Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina po powierzchni 219m2 na 1 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym w Szczecinie. W ofercie są również inne lokale od 148m2 do 2169m2 w cenie wynajmu ...

Powierzchnia
219,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
75,00 zł
cena 16 425 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem