Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

7085506

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 85m2 na 1 piętrze w 3 piętrowej pięknej kamienicy w centrum w pobliżu Parku Żeromskiego. Lokal jest w stanie dobrym, do ewentualnego odświeżenia, był w ostatnich latach gruntownie remontowany. Mieszkanie pierwotnie składało się z ...

Powierzchnia
85,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 823,53 zł
cena 750 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Gryfino
dom na sprzedaż

7085186

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej położonego na ul. Herberta w Gryfinie.  Osiedle domów jednorodzinnych z dojazdem drogą częściowo z płyt, dojazd w większości oświetlony co jest niezwykłym atutem osiedla, a także bliskość sklepów i miejsc ...

Powierzchnia
112,86 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 973,60 zł
cena 899 900 
dom na sprzedaż - Gryfino

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

7085111

Świetna lokalizacja, niskie koszty i idealny układ — mieszkanie dla singla, pary lub inwestora! Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu dla osób spoza UE. Lokalizacja: Szczecin - ul.Wyzwolenia - wszystko, czego potrzebujesz, masz w zasięgu kilku ...

Powierzchnia
36,45 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 522,63 zł
cena 420 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Gryfino (gw), Żórawie
działka na sprzedaż

7084602

Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Żórawie, w atrakcyjnej i spokojnej okolicy sprzyjającej wypoczynkowi. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób poszukujących miejsca na relaks z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zieleni i natury. Działka jest ...

Powierzchnia
1 800,00 m2
Cena za m2
25,00 zł
cena 45 000 
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Żórawie

Szczecin, Żelechowa
mieszkanie na wynajem

7084476

Na wynajem dwupoziomowe, duże 5 pokojowe mieszkanie.  Mieszkanie przy ulicy Strzałowskiej o powierzchni 125m w którego skład wchodzą: I poziom:  przestronny, pięknie doświetlony salon z otwartą kuchnią oraz jadalnią,  kuchnia w pełni wyposażona w sprzęty AGD ( lodówka, ...

Powierzchnia
125,00 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
31,20 zł
cena 3 900 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Żelechowa

Szczecin, Arkońskie
mieszkanie na wynajem

7084474

Na wynajem wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji strychu, zlokalizowane przy ul. Niny Rydzewskiej – w jednej z najbardziej zielonych części miasta. Lokal oferuje 52 m² powierzchni po podłodze, co przekłada się na funkcjonalną przestrzeń mieszkalną ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35,71 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Arkońskie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem