nowa oferta
dom na sprzedaż - Łobez (gw), Bonin, Budziszcze

Łobez (gw), Bonin, Budziszcze
dom na sprzedaż

7118207

Przysiółek Wsi , Budziszcze / Łobez / Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas !  630 000 PLN  Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym posiadającym 2 kondygnacje nadziemne i jedna podziemną oraz trzema budynkami jednokondygnacyjnymi niemieszkalnymi . W studium uwarunkowań ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 500 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 200,00 zł
cena 630 000 
dom na sprzedaż - Łobez (gw), Bonin, Budziszcze
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Warszewo

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na wynajem

7118170

Warszewo | 2 pokoje | balkon | dobra komunikacja | 1700 zł Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m², położone w spokojnej części Warszewa — okolice ul. Krasińskiego / Duńskiej. To dobra propozycja dla osób, które szukają wygodnego mieszkania ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
39,53 zł
cena 1 700 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Warszewo
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie

Szczecin, Dąbie
mieszkanie na sprzedaż

7118162

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 57,7 m2, położonego w niskim ocieplonym bloku na 4 piętrze. Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego bez założonej księgi wieczystej, ...

Powierzchnia
57,70 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 648,18 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie
nowa oferta
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Gumieńce
dom na sprzedaż

7118080

Mamy przyjemność zaproponować Państwu coś dla fanów Gumieniec, ofertę przestronnego domu jednorodzinnego, który stanowi idealne połączenie miejskiej wygody z kameralnym spokojem. Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla osób szukających przestrzeni, funkcjonalności ...

Powierzchnia
350,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
814 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 571,43 zł
cena 1 950 000 
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

7117574

Do wynajęcia w pełni wyposażone, komfortowe mieszkanie o powierzchni 35m², położone na 6, ostatnim, piętrze nowoczesnej inwestycji Oki Doki przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, osobnej sypialni z bezpośrednim ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
100,00 zł
cena 3 500 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

7115911

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 4 pokojowego mieszkania nieopodal Bramy Portowej przy ul. Dworcowej. Nieruchomość idealna na wynajem dla studentów. Blisko komunikacja miejska, Dworzec PKP i PKS, sklepy, Książnica, uczelnie, etc. Powierzchnia mieszkania ...

Powierzchnia
82,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
48,78 zł
cena 4 000 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem