nowa oferta
dom na sprzedaż - Szczecin, Bezrzecze

Szczecin, Bezrzecze
dom na sprzedaż

7118956

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak położony w prestiżowej części Bezrzecze, o powierzchni użytkowej 135 m² plus dodatkowe poddasze, usytuowany na działce o powierzchni 350 m². Nieruchomość w stanie deweloperskim, z zagospodarowanym terenem wokół domu oraz dwoma miejscami ...

Powierzchnia
143,98 m2
Powierzchnia działki [m2]
350 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 313,93 zł
cena 1 485 000 
dom na sprzedaż - Szczecin, Bezrzecze
nowa oferta
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Nowe Czarnowo

Gryfino (gw), Nowe Czarnowo
działka na sprzedaż

7118879

Działka rekreacyjna przy Ciepłym Kanale, lesie i wodzie - Nowe Czarnowo Na sprzedaż działka o powierzchni 1297 m², położona w Nowym Czarnowie, w wyjątkowym miejscu przy Ciepłym Kanale, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz w odległości kilkunastu metrów od wody. To ...

Powierzchnia
1 297,00 m2
Cena za m2
38,47 zł
cena 49 900 
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Nowe Czarnowo
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

7118871

Na wynajem piękne, NOWE mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu Nad Odrą.  Apartament o powierzchni 55m, nigdy niezamieszkały w skład którego wchodzą: - pokój dzienny z wyjściem na taras z widokiem na zieloną część obiektu, wokół cisza i spokój - otwarta, w pełni ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
85,45 zł
cena 4 700 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Niebuszewo, Dembowskiego

Szczecin, Niebuszewo, Dembowskiego
mieszkanie na wynajem

7118748

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym 57m2 na 6 piętrze w bloku z windą z 2017r na zamkniętym osiedlu Niebuszewo-Bolinko ul. Dembowskiego. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym około 23m2 z wyjściem na balkon około 4m2, sypialni 11/10m2, łazienki ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
43,86 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Niebuszewo, Dembowskiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Warszewo

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na sprzedaż

7118353

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64.52 m2 znajdujące się na drugim piętrze budynku z 2019 roku przy ul. Limby. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka oraz taras. Do mieszkania w cenie przynależy ...

Powierzchnia
64,52 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 213,89 zł
cena 659 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Warszewo
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

7118235

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 28 m², zlokalizowana w nowoczesnym budynku przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie składa się z salonu pełniącego funkcję pokoju dziennego i sypialni, aneksu kuchennego, tarasu, łazienki wyposażonej w pralkę oraz ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
107,14 zł
cena 3 000 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem