oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn

Dobra (Szczecińska), Mierzyn
dom na sprzedaż

7119696

Dom wolnostojący w Mierzynie, położony w kameralnej i spokojnej części miejscowości, na dużej działce 1518 m². Nieruchomość o powierzchni 148 m² (110 m² użytkowej) oferuje funkcjonalny układ, pełne media miejskie oraz realny potencjał inwestycyjny. Dom znajduje się ...

Powierzchnia
148,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 518 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 128,38 zł
cena 1 499 000 
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Gumieńce
dom na sprzedaż

7115297

Dom wolnostojący na Gumieńcach — 156,59 m², działka 660 m² | ul. Okulickiego, Szczecin Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 156,59 m², położony na zadbanej, 660‑metrowej działce w jednej z najbardziej cenionych części Gumieniec. Lokalizacja przy ul. Okulickiego ...

Powierzchnia
156,59 m2
Powierzchnia działki [m2]
660 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 270,00 zł
cena 1 295 000 
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Majowe, Wierzyńskiego

Szczecin, Majowe, Wierzyńskiego
mieszkanie na wynajem

7110208

REZERWACJA   OFERTY! Do wynajęcia komfortowe i przestronne 2‑pok. mieszkanie o powierzchni ok. 52 m², położone na 2. piętrze niskiego, nowego bloku z 1997 r. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji — prawobrzeżna część Szczecina, os. Majowe. Układ i standard   Mieszkanie ...

Powierzchnia
51,93 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
41,40 zł
cena 2 150 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Majowe, Wierzyńskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Podzamcze

Szczecin, Podzamcze
mieszkanie na wynajem

7107974

Do wynajęcia komfortowe i duże mieszkanie - w kapitalnej lokalizacji Szczecina - na Podzamczu, nieopodal Zamku Książąt Pomorskich. Lokal o powierzchni ok. 60 m2 składa się z dwóch pokoi tj. dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz sporej sypialni. Mieszkanie ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
48,33 zł
cena 2 900 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Podzamcze
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

7080919

HIT! Do wynajęcia luksusowy, w pełni wyposażony jednopokojowy apartament  o pow. ok 25 m2  z loggią - na VII piętrze  w budynku HANZA TOWER - w centrum Szczecina. HANZA TOWER gwarantuje prestiż i wyjątkowe udogodnienia dla Najemców m.in. reprezentacyjną recepcję, ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
7
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
96,00 zł
cena 2 400 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6993814

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 52 m² (po podłodze) - na poddaszu kamienicy - przy Złotym Szlaku, tuż przy Alei Jana Pawła II i Jasnych Błoniach – absolutnie topowa lokalizacja w centrum Szczecina. Dwustronne, w pełnym rozkładzie, do zamieszkania lub dalszej aranżacji. ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 326,92 zł
cena 485 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
21
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007