Stare Czarnowo, Dębina
działka na sprzedaż

6139884

Super propozycja dla Inwestora! Działka komercyjna o powierzchni ok 23 820 m2, znajdująca się w doskonałej lokalizacji! - bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 119 – (stara S3) łączącej Szczecin i Pyrzyce, z przeznaczeniem pod działalność gospodarczą : hala, magazyn, ...

Powierzchnia
23 820,00 m2
Cena za m2
27,29 zł
cena 650 000 
działka na sprzedaż - Stare Czarnowo, Dębina

Trzebiatów (gw), Włodarka
działka na sprzedaż

5289388

Dwie działki rolne o łącznej pow. 22 200 m2 we Włodarce w województwie #zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim, w gminie #Trzebiatów. Idealne miejsce do prowadzenie działalności agroturystycznej. Zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem - do atrakcyjnych ...

Powierzchnia
22 200,00 m2
Cena za m2
17,97 zł
cena 399 000 
działka na sprzedaż - Trzebiatów (gw), Włodarka
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Warszewo
Sprzedana

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na wynajem

6996800

REZERWACJA  OFERTY ! HIT! Do wynajęcia, komfortowe i słoneczne 2 pok. mieszkanie z dużym balkonem - w nowym budynku z 2013 r. - na nowoczesnym os. Warszewo w Szczecinie. Mieszkanie jest przestronne, posiada wyjątkowy klimat, zostało wykończone dobrymi materiałami. ...

Powierzchnia
55,81 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
40,32 zł
cena 2 250 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Warszewo
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie, Goleniowska
Sprzedana

Szczecin, Dąbie, Goleniowska
mieszkanie na sprzedaż

6989766

REZERWACJA  OFERTY! Na sprzedaż 2 pok. mieszkanie o pow. 47,30 m² z balkonem oraz samodzielny strych 32 m² przy ul. Goleniowskiej w Szczecinie Dąbiu. Lokal znajduje się na 1. piętrze niskiego bloku z lat 60., w spokojnej okolicy. Ogromnym atutem oferty jest samodzielny ...

Powierzchnia
47,30 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 492,60 zł
cena 449 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie, Goleniowska
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Krzekowo/Bezrzecze, Błogosławionej Księżnej Jolanty
Sprzedana

Szczecin, Krzekowo/Bezrzecze, Błogosławionej Księżnej Jolanty
mieszkanie na sprzedaż

6976867

REZERWACJA   OFERTY! Mieszkanie Premium 57,3 m² | Krzekowo | Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż  komfortowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 57,3 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina – na osiedlu Krzekowo-Bezrzecze. To ...

Powierzchnia
57,30 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 982,55 zł
cena 572 000 
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Majowe, Wańkowicza
Sprzedana

Szczecin, Majowe, Wańkowicza
mieszkanie na wynajem

6976374

Do wynajęcia ładne i duże 1 pokojowe mieszkanie z balkonem - w świetnej lokalizacji, usytuowane w niskim, nowym budynku z cegły na os. Majowym. Na powierzchnię ok. 41 m2 składają się: salon z wyjściem na duży balkon, obszerna - widna kuchnia z zabudową oraz łazienka ...

Powierzchnia
40,68 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
41,79 zł
cena 1 700 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Majowe, Wańkowicza
20
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007