oferta na wyłączność
zaklad_produkcyjny na sprzedaż - Strzelce Krajeńskie

Strzelce Krajeńskie
zaklad_produkcyjny na sprzedaż

6718124

OFERTA PREMIUM – WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ DLA INWESTORA / DEWELOPERA Przedmiotem sprzedaży jest niepowtarzalny, reprezentacyjny obiekt o funkcji usługowo–biurowo–mieszkalnej, położony w doskonałej lokalizacji – Strzelce Krajeńskie, woj. lubuskie, jedynie 26 km od ...

Powierzchnia
1 374,44 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 681 m²
Cena za m2
2 393,70 zł
cena 3 290 000 
zaklad_produkcyjny na sprzedaż - Strzelce Krajeńskie
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Resko (gw)

Resko (gw)
działka na sprzedaż

6671786

Oferta dla Konesera! Na sprzedaż wyjątkowa – jedyna w swoim rodzaju, klimatycznie położona działka w kompleksie parku krajobrazowego o pow. 15 000 m2 w miejscowości Żerzyno w gminie Resko powiat łobeski woj. zachodniopomorskie. Nieruchomość znajduje się ok. 70 km ...

Powierzchnia
15 000,00 m2
Cena za m2
23,27 zł
cena 349 000 
działka na sprzedaż - Resko (gw)
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Szczecin, Wielgowo

Szczecin, Wielgowo
dom na sprzedaż

6661752

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej ok. 221 m2 posadowiony na działce 1 266 m2 - w zielonej części prawobrzeżnego Szczecina - dzielnicy Wielgowo, z bardzo dobrym dojazdem do Szczecina oraz do autostrady w kierunku Berlin – Świnoujście. Budynek wybudowany ...

Powierzchnia
220,96 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 266 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 195,87 zł
cena 1 590 000 
dom na sprzedaż - Szczecin, Wielgowo

Czaplinek (gw), Broczyno
lokal na sprzedaż

6419574

HIT! Na sprzedaż nowo wybudowany obiekt agroturystyczny z funkcją mieszkalną - w malowniczej miejscowości Broczyno - położonej w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, w gminie Czaplinek. Wieś leży ok. 6 km na południowy wschód od Czaplinka, nad jeziorem ...

Powierzchnia
447,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 290 m²
Piętro
1
Cena za m2
4 228,19 zł
cena 1 890 000 
lokal na sprzedaż - Czaplinek (gw), Broczyno

Stare Czarnowo, Dębina
działka na sprzedaż

6139884

Super propozycja dla Inwestora! Działka komercyjna o powierzchni ok 23 820 m2, znajdująca się w doskonałej lokalizacji! - bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 119 – (stara S3) łączącej Szczecin i Pyrzyce, z przeznaczeniem pod działalność gospodarczą : hala, magazyn, ...

Powierzchnia
23 820,00 m2
Cena za m2
27,29 zł
cena 650 000 
działka na sprzedaż - Stare Czarnowo, Dębina

Trzebiatów (gw), Włodarka
działka na sprzedaż

5289388

Dwie działki rolne o łącznej pow. 22 200 m2 we Włodarce w województwie #zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim, w gminie #Trzebiatów. Idealne miejsce do prowadzenie działalności agroturystycznej. Zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem - do atrakcyjnych ...

Powierzchnia
22 200,00 m2
Cena za m2
17,97 zł
cena 399 000 
działka na sprzedaż - Trzebiatów (gw), Włodarka
19
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007