nowa oferta
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna

Police (gw), Przęsocin, Kościelna
działka na sprzedaż

7110845

OBNIŻKA CENY DO KOŃCA MAJA 2026 R. Do sprzedaży działka położona w Przęsocinie przy ul Kościelnej. Działka w kształcie prostokąta, teren płaski, opadający w końcowej części w stronę strumienia Przęsocińska Struga, z dostępem do strumienia. Front działki 21 m, rodzaj ...

Powierzchnia
1 662,00 m2
Cena za m2
400,12 zł
cena 665 000 
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna
nowa oferta
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna

Police (gw), Przęsocin, Kościelna
działka na sprzedaż

7110844

OBNIŻKA CENY DO KOŃCA MAJA 2026 R. Do sprzedaży działka położona w Przęsocinie przy ul Kościelnej. Działka w kształcie prostokąta, teren płaski, opadający w końcowej części w stronę strumienia Przęsocińska Struga, z dostępem do strumienia. Front działki 20 m, rodzaj ...

Powierzchnia
1 826,00 m2
Cena za m2
400,33 zł
cena 731 000 
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna
nowa oferta
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna

Police (gw), Przęsocin, Kościelna
działka na sprzedaż

7110843

OBNIŻKA CENY DO KOŃCA MAJA 2026 R. Do sprzedaży działka położona w Przęsocinie przy ul Kościelnej. Działka w kształcie prostokąta, teren płaski. Front działki 31 m, rodzaj użytku RIVa. W cenie udział w działce drogowej umożliwiającej dostęp do drogi publicznej - ul. ...

Powierzchnia
996,00 m2
Cena za m2
450,80 zł
cena 449 000 
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Majowe, Wierzyńskiego

Szczecin, Majowe, Wierzyńskiego
mieszkanie na wynajem

7110208

Do wynajęcia komfortowe i przestronne 2‑pok. mieszkanie o powierzchni ok. 52 m², położone na 2. piętrze niskiego, nowego bloku z 1997 r. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji — prawobrzeżna część Szczecina, os. Majowe. Układ i standard   Mieszkanie jest ...

Powierzchnia
51,93 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
41,40 zł
cena 2 150 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Majowe, Wierzyńskiego
nowa oferta
dom na sprzedaż - Goleniów (gw), Kliniska Wielkie, Gołębia

Goleniów (gw), Kliniska Wielkie, Gołębia
dom na sprzedaż

7109308

Do sprzedaży połowa domu dwurodzinnego położonego w Kliniskach Wielkich przy ul. Gołębiej. Budynek oddany do użytkowania w 2024 roku, położony wśród istniejącej zabudowy jedno i dwurodzinnej, na działce o powierzchni 675,5 m2. Dojazd drogą utwardzoną i gruntową. Dom ...

Powierzchnia
90,19 m2
Powierzchnia działki [m2]
675 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 996,90 zł
cena 1 082 000 
dom na sprzedaż - Goleniów (gw), Kliniska Wielkie, Gołębia
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Żelechowa

Szczecin, Żelechowa
mieszkanie na sprzedaż

7108822

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 75,6m przy ulicy Grzymińskiej. W skład jej wchodzą:  Poziom I: (34m) -pokój dzienny z dużym słonecznym balkonem -aneks kuchenny -przedpokój -łazienka z prysznicem Poziom II :( 37m) - sypialnia I - aktualnie duży pokój dziecięcy - ...

Powierzchnia
71,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 140,85 zł
cena 649 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Żelechowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem